چطور سفارش خود را ثبت کنم؟

بعد از ورود به سایت، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید و پس از انتخاب آدرس میتوانید نوع پرداخت خود را انتخاب کنید. بعد از اتمام ثبت سفارش، سیستم کد سفارش شما را نمایش خواهد داد.

برای خرید از آکوند، حتما باید در سایت عضو باشم؟

خیر، برای راحتی شما همراهان گرامی امکان خرید بدون عضویت در سایت فراهم شده است. اما دقت داشته باشید که در هنگام سفارش اطلاعات مورد نیاز را به درستی وارد کرده تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانیم با شما در ارتباط باشیم.

چرا به شماره سفارش نیاز داریم؟

فروشگاه اینترنتی آکوند برای افزایش سرعت پاسخ گویی به مشتریان با دریافت کد سفارش این امکان رو ایجاد کرده که بتونید در زمان کمتری به نتیجه مورد نظر خود برسید …

چطور میتوانم سفارشم را لغو کنم؟

شما میتوانید با تماس با کارشناسان فروشگاه آکوند (در قسمت تماس با ما)، درصورتی که سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد؛ سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید.

میتوانم بجای خودم ، شخص دیگری برای تحویل سفارش معرفی کنم؟

بله .هنگام وارد نمودن آدرس شما میتوانید نام شخص مورد نظر خود را وارد کنید ، شخص تحویل گیرنده میبایست کارت شناسایی خود را هنگام تحویل همراه داشته باشد.

از چه روشهایی میتوانم سفارش خود را پرداخت کنم؟

در حال حاضر از طریق پرداخت آنلاین میتوانید هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید.

بعد از اینکه سفارشم ثبت نهایی شد، چه زمانی میتوانم آن را تحویل بگیرم؟

در صورتی که در شهر مشهد سکونت دارید، سفارش شما با پیک موتوری در اولین فرصت و نهایتا طی 24 ساعت به دست شما می رسد؛ در غیر اینصورت سفارش شما از طریق پست و باربری طی 5 روز کاری تحویل شما میشود.

در چه ساعاتی امکان خرید دارم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

بازگشت به بالا